Ak Parti 14 Mayıs Seçimi İçin Kolları Sıvadı!

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Ak Parti İl Binasından seçim süreci ile alakalı basın açıklaması yaptı.

featured

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Ak Parti İl Binasından seçim süreci ile alakalı basın açıklaması yaptı.

YSK Tarafından 14 Mayıs olarak açıklanan genel seçimler ile ilgili seçim çalışmaları başladı. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, seçim süreci ile alakalı basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasına İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı yanı sıra İl SKM Başkanı Faruk Badıllı,  İl Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Halil Eşiyok ve Aday Adayları Müracaat Komisyonu Başkanı Serkan Arıcı katıldı. Asrın felaketini yaşayan Türkiye’de bu yıl Seçim Şenlik havasında olmayacak ve kesinlikle müzik çalınmaması konusunda adaylarımıza gereken talimatı vermiş bulunmaktayız.

Başkan Kırıkçı şu ifadelere yer verdi; 14 Mayıs 2023 seçim startını Cumhurbaşkanımızın da onayı ile ülkemize minnetimize dünya mazlumlarına ve Şanlıurfa’ya hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Cumhurbaşkanımız bu seçim kararını alırken özellikle bu deprem döneminde yaşanmış olan büyük felaketten dolayı seçim kampanyası noktasında daha sade daha mütevazı bir seçim kampanyası yürüteceğimizi de söylemişti bizlerde şu afetzede olan 11 ilden biri Şanlıurfa için aynı yaklaşımda seçim kampanyamızı inşallah hep beraber teşkilat mensubu arkadaşlarla genel yönetimlerimizle milletvekillerimizle ve yeni atadığımız SKM başkanımız Sayın Faruk Baydilli Şanlıurfa İl Sağlık SKM başkanımız ilçe SKM başkanlarımızla Şanlıurfa seçim kampanya sürecine beraber yürüteceğiz. 

SEÇİM SÜRECİ RAMAZAN AYINA DENK GELİYOR!

Ramazan aynına denk gelmesi affet dönemine denk gelmesi seçim kampanyamızın kısıtlanması biraz daha belirginleşecek bizler müzikten ve eğlence görüntüsü veren her türlü etkinlikten uzak durarak buradaki hassasiyeti göstererek bu acımızı gözeterek bu seçim kampanyasını hep birlikte yürüteceğiz ve bugün inşallah müracaatları almaya başladık müracaat komisyon noktasında il başkan yardımcımız il sekreterimiz Serkan Arıcı kardeşimiz görevli komisyonuyla beraber müracaatları alacaklar müracaatlarımız ayın 16’sında Perşembe günü saat 17 kadar devem edecek. ded

Ak Parti 14 Mayıs Seçimi İçin Kolları Sıvadı!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!