Çocuklarımı Cennete Gönderdim Dedi! Kan Donduran Detay Ortaya Çıktı!

Kocaeli'de polis ekipleri, kimlik kontrolü sırasında "Çocuklarımı cennete gönderdim, buraya geldim" diyen Murat R.'nin verdiği adresteki eve girince çocukları 13 yaşındaki Yağmur ve 10 yaşındaki Emre'yi yatakta ölü olarak buldu.

featured

Kocaeli’de polis ekipleri, kimlik kontrolü sırasında “Çocuklarımı cennete gönderdim, buraya geldim” diyen Murat R.’nin verdiği adresteki eve girince çocukları 13 yaşındaki Yağmur ve 10 yaşındaki Emre’yi yatakta ölü olarak buldu.
Akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen Murat R. gözaltına alınırken, şüphelinin 2 çocuğunu tatil için il dışına çıkan annesinin evine getirdiği ve burada boğarak öldürdüğü ortaya çıktı.

   Kocaeli ilçesi Tütünçiftlik sahilinde saat 02.00 sıralarında polis ekipleri, Murat R.’yi kimlik kontrolü yapmak için durdurdu. Bu sırada Murat R., dengesiz davranışlarda bulunup, peş peşe ‘Çocuklarımı cennete gönderdim, buraya geldim’ demeye başladı. 

GÖZALTINA ALINDI

Akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen Murat R., polis tarafından gözaltına alındı. Vücutlarında herhangi bir yara veya darp izi bulunmayan çocukların cansız bedenleri ise otopsi yapılmak üzere morga götürüldü. ,

ÇOCUKLARI ANNESİNİN EVİNE GETİRİP BOĞDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Murat R.’nin 2 çocuğunu, tatil için il dışına çıkan annesinin evine getirdiği, burada da boğduğu ortaya çıktı. Olayın meydana geldiği binada yaşayan Serdar Gün, “Biz bu daireyi şahsın annesine sattık. Şahsın eşiyle aralarında sıkıntı olduğunu düşünüyoruz. Dün akşam 22.30 sıralarında buraya gelip, kendi anahtarıyla girdikten sonra 2 çocuğun boğazını sıkarak öldürmüş.

Çocuklarımı Cennete Gönderdim Dedi! Kan Donduran Detay Ortaya Çıktı!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!