Şanlıurfalı İş Adamı Cinayete mi Kurban Gitti?

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen olayda günlerdir habere alınamayan Şanlıurfalı İş Adamı Kadir Önkol'un bir kuyuya atılmış halde cesedi bulundu.

featured

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen olayda günlerdir habere alınamayan Şanlıurfalı İş Adamı Kadir Önkol’un bir kuyuya atılmış halde cesedi bulundu.

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen olayda günlerdir haber alınamayan Şanlıurfalı İş Adamı Kadir Önkol’un bir kuyuya atılmış halde cesedi bulundu.

Edinilen bilgiye göre iş insanı Kadir Önkol ile bir süre önce irtibat kesildi. Uzun süre iş insanından haber alınamayınca aile durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Kayıp iş insanının bulunması için ekipler çalışma başlattı. Yapılan araştırmalar Kadir Önkol’un cesedi sonucunda.

Şanlıurfalı İş Adamını bulmak için çalışma başlatan jandarma ekipleri, Kovalı mezrası yakınlarında aracını buldu. Araç çevresinde inceleme yapan ekipler, üzeri toprak ile kapatılmış kan izlerine ulaştı. Jandarmanın takip ettiği kan izleri ekipleri 100 metre ilerideki bir kuyuya götürdü. Kuyunun içerisini kontrol eden ekipler, şahsın cansız bedenine ulaştı. Kuyudan çıkartılan ceset, yapılan incelemenin ardından hastane morguna kaldırıldı. Araç ve kuyu çevresinde ipucu arayan ekipler, cinayete kurban gittiği tahmin edilen şahsı öldüren kişi ya da kişileri belirlemek için çalışma başlattı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Şanlıurfalı İş Adamı Cinayete mi Kurban Gitti?

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!