İmamoğlu Dolaylı Yoldan Kılıçdaroğlu’na “Bırak, Git” Dedi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu''nun 28 Mayıs''ta gerçekleştirilen 2. tur seçimlerinden yenilgiyle ayrılmasının ardından CHP''de genel başkanlık yarışı başladı. Seçimin hemen ertesi günü video paylaşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "değişim" mesajı vererek CHP liderliğine yeşil ışık yaktı.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu”nun 28 Mayıs”ta gerçekleştirilen 2. tur seçimlerinden yenilgiyle ayrılmasının ardından CHP”de genel başkanlık yarışı başladı. Seçimin hemen ertesi günü video paylaşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “değişim” mesajı vererek CHP liderliğine yeşil ışık yaktı.

Seçim yenilgisinin ardından Kemal Kılıçdaroğlu istifa çağrılarına kayıtsız kalırken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise “değişim” mesajı vererek CHP genel başkanlığına göz kırptı.

Kılıçdaroğlu ile önceki gün bir araya gelen İmamoğlu, görüşmeye dair bir açıklama daha yaptı. İmamoğlu, “CHP ittifaka liderlik ettiği gibi bugün de değişim ve dönüşüme liderlik etmek zorundadır. Bunun da adresi CHP olduğu için çok kıymetli Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’dur.” dedi.

İmamoğlu Dolaylı Yoldan Kılıçdaroğlu’na “Bırak, Git” Dedi!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!