Kılıçdaroğlu’nun Sözlerine, İYİ Parti’den Tepki!

İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı ve İzmir Milletvekili Ümit Özlale, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Değil 6'lı Masa, Türkiye'nin aydınlığa çıkması için gerekirse 16'lı masa kuracağım" sözlerine tepki gösterdi.

featured

İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı ve İzmir Milletvekili Ümit Özlale, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Değil 6’lı Masa, Türkiye’nin aydınlığa çıkması için gerekirse 16’lı masa kuracağım” sözlerine tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün yaptığı konuşmasında, “En zor koşullarda Türkiye’yi aydınlığa çıkarmak tarihin bize yüklediği bir görevdir. Açık ve net söylüyorum; değil 6’lı masa Türkiye’nin aydınlığa çıkması için gerekirse 16’lı masa kuracağım” dedi. Bu sözlere İYİ Parti kanadından ilk tepki ise İYİ Parti İzmir Milletvekili Ümit Özlale’den geldi. Özlale, “Bu her şey yolunda gitmiş gibi bir ifade. Biz seçim kaybettik, gerekli dersleri almalıyız” ifadelerini kullandı.

YEREL SEÇİMLER İÇİN MESAJ VERDİ

Dün akşam katıldığı bir canlı yayında gündemdeki konuları değerlendiren Özlale, “Bize düşen şey Millet İttifakı’nın nerede yanlış yaptığını bulmaktır. Biz İYİ Parti olarak seçim kazanmak istiyoruz, biz İYİ Parti olarak belediye kazanmak istiyoruz. İYİ Parti olarak bizim yerel yönetimlerdeki gücümüzü göstermek istiyoruz” dedi.

GENEL KURULU İŞARET ETTİ

Seçimden istedikleri sonuçla ayrılmadıklarını bu durumu İYİ Parti’nin tüm kurulları ile tartıştıklarını belirten Özlale, “Bu hafta sonu oluşacak olan genel kurul, İYİ Parti’nin yeniden istediği oy oranlarına nasıl çıkacağı konusuyla ilgili önemli ipuçları taşıyor” şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu’nun Sözlerine, İYİ Parti’den Tepki!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!