İbo Show’un Yayınlanacağı Kanal ve Tarih Belli Oldu!

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses geçtiğimiz aylarda kaldırılan İbo Show için harekete geçti. Yayın hayatına gireceğini sosyal medya hesabından duyuran usta sanatçı "İboshow Tatlıses Tv'ye yapacağız" açıklamasıyla müjdeli haberi duyurdu.

featured

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses geçtiğimiz aylarda kaldırılan İbo Show için harekete geçti. Yayın hayatına gireceğini sosyal medya hesabından duyuran usta sanatçı “İboshow Tatlıses Tv’ye yapacağız” açıklamasıyla müjdeli haberi duyurdu.

Star TV ekranlarında yayınlanan seyirciyi eğlendiren birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu İbo Show yayın hayatına ara vermişti. Eski eşiyle birtakım problemler yaşayan İbrahim Tatlıses yeni sezon için ekibiyle birlikte yeni kanal arayışına girmişti. Tatlıses twitter hesabından yaptığı paylaşımla müjdeyi duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN DESTEK MESAJLARI GELDİ!

Tatlıses’in verdiği müjdeli haber sonrası birçok sosyal medya kullanıcısından destek mesajları geldi. Bazı hayranları; “Sayın imparator 3 saat olmasın 2 saat olsun Canlı olsun”, “Seni çok özlüyorum canım abim tek imparatorumuz. Bizi İboshow’dan ve kendinden mahrum etme abi, Seni hep ekranda görmek istiyoruz.”, “Allah’ına kurban imparator sabah sabah bu ne güzel bir müjde”, “Allah sesine ve yüreğine zeval vermesin. Sabırsızlıkla bekliyoruz” yorumunda bulundu.

İbo Show’un Yayınlanacağı Kanal ve Tarih Belli Oldu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!