Anadolu Ajansı Muhabiri Yasin Dikme Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Anadolu Ajansı (AA) kıdemli muhabiri Yasin Dikme'nin cenazesi, Şanlıurfa'da toprağa verildi.

featured

Evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Anadolu Ajansı (AA) kıdemli muhabiri Yasin Dikme’nin cenazesi, Şanlıurfa’da toprağa verildi.

Cenaze törenine Dikme’nin ailesi ve yakınlarının yanı sıra AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz, AA çalışanları ve meslektaşları katıldı.

Gaziantep Bölge Müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa bürosunda görev yapan ve dün geçirdiği kalp krizi sonucu 43 yaşında yaşamını yitiren Dikme’nin cenazesi, Karacurun Mahallesi’ndeki Hilvan Aile Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Cenaze törenine, Dikme’nin ailesi ve yakınlarının yanı sıra AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz, AA Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Enis Peru, AA Yayınlar ve Prodüksiyonlar Koordinatörü Oğuz Karakaş, mesai arkadaşları ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Faruk Bayuk, Medya İşçileri Sendikası Genel Başkanı Sezai Ballı, basın kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda kişi katıldı.

Yasin Dikme’nin yakınlarına başsağlığı dileyen AA Genel Müdürü Serdar Karagöz, Dikme’nin çocukları Ecrin, Ömer ve Mehmet Yasin ile yakından ilgilendi.

Dikme’nin eşi Fidan Dikme ile de görüşerek sabır dileyen Karagöz, Yasin Dikme’nin çalışkanlığıyla meslektaşlarına örnek bir gazeteci olduğunu belirtti.

Mesai arkadaşlarınca da çok sevilen Dikme’nin unutulmayacağını ifade eden Karagöz, ailesinin de kendilerine emanet olduğunu, eşi ve çocuklarına her türlü desteğin verileceğini kaydetti.

Anadolu Ajansı Muhabiri Yasin Dikme Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!