Tepkiler Çığ Gibi: Hastane Katliamına Ses Çıkarmayan Linet “Hamas Katil” Dedi!

İsrail asıllı Türk vatandaşı olan şarkıcı Linet, sosyal medya hesabından "Hamas katildir" paylaşımını yaptı.

featured

İsrail asıllı Türk vatandaşı olan şarkıcı Linet, sosyal medya hesabından “Hamas katildir” paylaşımını yaptı.

İsrail asıllı Türk vatandaşı olan ünlü şarkıcı Linet Mor Menashe, ölen İsraillilerin fotoğraflarını yayınlayıp “Hamas katildir” sözlerini alıntıladı. Linet, İsrail’in hastaneye saldırıp yüzlerce Filistinliyi katletmesiyle ilgili tek bir şey söylemedi. Ünlü şarkıcının İsrail yönetimi yanlısı paylaşımı birçok kişinin tepkisini çekerken, fotoğraflarını yorumlara kapatması dikkatlerden kaçmadı.

BİNLERCE İNSAN ÖLDÜ

İsrail- Filistin arasındaki çatışmalar her geçen gün şiddetini artırırken, İsrail’in dün gece Gazze’deki el-Ehli Baptist Hastanesini bombalaması sonucu en az 500 kişi hayatını kaybetti. Katliamın ardından tüm dünya ayaklanırken birçok kişi katil İsrail’e tepki gösterdi.

“HAMAS KATİL” PAYLAŞIMI YAPTI

İsrail asıllı Türk vatandaşı şarkıcı Linet, saldırılar ilk başladığı tarihten itibaren profilini karartmıştı. Ancak Linet dün Instagram hesabından dikkat çeke bir paylaşım yaptı. Ünlü şarkıcı “Hamas Filistinlilerin kuzeyden geçmesine izin vermiyor”, “Hamas katildir” paylaşımlarını alıntıladı. Ölen İsraillilere ait fotoğrafları yayınlayan Linet, dün 500’den fazla insanın öldüğü hastane saldırılarıyla ilgili tek bir paylaşım yapmadı.

Tepkiler Çığ Gibi: Hastane Katliamına Ses Çıkarmayan Linet “Hamas Katil” Dedi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!