Dilan Polat’tan Sonra Mal Varlığına El Konulan Nez Demir Gözyaşlarına Hâkim Olamadı!

Dilan Polat'ın ardından 3 yıl önceki eski ortağı fenomen Nez Demir'in de mal varlığına el konuldu. Kendi güzellik merkezleri bulunan Demir, gözyaşları içinde arkadaş mağduru olduğunu belirtti.

featured

Dilan Polat’ın ardından 3 yıl önceki eski ortağı fenomen Nez Demir’in de mal varlığına el konuldu. Kendi güzellik merkezleri bulunan Demir, gözyaşları içinde arkadaş mağduru olduğunu belirtti.

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla gündemden düşmeyen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin mal varlığına el konuldu.

Bu süreçte Polat’ın eski ortağı ve bir dönem yakın dostu olan Nez Demir’in güzellik merkezine soruşturma başlatıldı. Mal varlığına el konulan Nez Demir, gözyaşları içinde çektiği videoyla arkada kurbanı olduğunu söyledi.

AĞLAYARAK MAĞDURİYETİNİ ANLATTI

Yıllar önce Dilan Polat’la birlikte açtıkları ortak şirketi 3 yıl önce kapattıklarını ancak bu soruşturma kapsamında hem kendisinin hem de babasının mal varlığına el konulduğunu söyleyen Nez Demir, Instagram hesabından yayınladığı videoyla isyan etti.

Mağdur olduğunu söyleyen Nez Demir “Arkadaş kurbanıyım. Yeni şirketlerimin ismi geçen şirketlerle ilişkisi yok, 3 yıl önce olan ortaklıkta da bir sıkıntı yok. Devlet de diyor ki inceleyene kadar tedbirimi bir koyayım. Peki benim buradaki mağduriyetim ne olacak? Servetim yok, el koyulacak bir şeyim yok, böyle şeylerin içinde olmak bile onur kırıcı benim için. Ben bu incelemenin herkesten daha çok hızlı sonuçlandırılmasını istiyorum.

Bana tedbir geldi 40 yıllık esnaf babama geldi, ben maaş ödüyorum, kira ödüyorum… Bütün yetkililere rica ediyorum, beni gözaltına da alabilirler, ifadeye de çağırabilirsiniz, koşa koşa gelirim lütfen” ifadelerini kullandı.

Dilan Polat’tan Sonra Mal Varlığına El Konulan Nez Demir Gözyaşlarına Hâkim Olamadı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!