Engin Ve Dilan Polat’ın Avukatı Çağdaş Çelik, Dosyadan Çekildi!

Daha önce yaptığı bir açıklamada "Kara para aklıyorlarsa davadan çekilirim" diyen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin avukatı Çağdaş Çelik, dosyada yer almak istemediğini belirterek davadan çekildi.

featured

Daha önce yaptığı bir açıklamada “Kara para aklıyorlarsa davadan çekilirim” diyen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin avukatı Çağdaş Çelik, dosyada yer almak istemediğini belirterek davadan çekildi.

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla tutuklanan Engin ve Dilan Polat çiftinin avukatı Çağdaş Çelik, yer almak istemediğini belirterek dosyadan çekildi.

ARTIK SAVUNMAYACAK

Haklarında birçok iddia bulunan Dilan Polat ve Engin Polat çifti dahil çok sayıda isim önceki gün tutuklanarak cezaevine gönderildi. Çiftin avukatı Çağdaş Çelik ise artık davada yer almak istemediğini söyleyerek çekilme kararı adlı. Çelik daha önce yaptığı bir açıklamada çiftin kara para aklama iddiasının delilerle belgelenmesinin ardından davadan çekileceğini söylemişti.

27 ŞİRKET İÇİN KAYYIM ATANDI

İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen, Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın tutuklandığı operasyon kapsamında tedbir konulan 27 şirket için soruşturma ve kovuşturma süresi boyunca şirket yönetimlerine kayyım atanmasını talep edildi. Söz konusu talep İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından alındı. Talebi değerlendiren mahkeme 27 şirkete kayyum atanmasına karar verdi.

Engin Ve Dilan Polat’ın Avukatı Çağdaş Çelik, Dosyadan Çekildi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!