Dilan Polat’ın Aracıda Aralarında: Yerlikaya Emniyetin Yeni Lüks Araçlarını Paylaştı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, aralarında Dilan-Engin Polat çiftine düzenlenen operasyonda ele geçirilen araçların da olduğu ve mahkeme kararıyla Emniyet'e tahsis edilen lüks araçların görüntülerini paylaştı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, aralarında Dilan-Engin Polat çiftine düzenlenen operasyonda ele geçirilen araçların da olduğu ve mahkeme kararıyla Emniyet’e tahsis edilen lüks araçların görüntülerini paylaştı.

Kara para aklama, vergi kaçakçılığı ve illegal bahis suçlarından tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çifti ile uluslararası boyutta uyuşturucu ticareti, adam öldürme, silahlı yağma, kundaklama, adam kaçırma suçlarını işlediği tespit edilen ‘Comanchero’ silahlı organize suç örgütüne yönelik operasyonlarda ele geçirilen toplam 23 lüks otomobilin mahkeme kararıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edildi.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, kararı sosyal medya hesabından duyururken araçların görüntülerini de paylaştı.

Yerlikaya paylaşımında “Artık bundan böyle bu araçlar suç örgütlerinin değil, polisimizin emrinde, milletimizin hizmetinde olacaktır. Ülkemizin huzuru için canla başla çalışan kahraman polislerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz ve huzurumuz daim olsun” dedi.

Dilan Polat’ın Aracıda Aralarında: Yerlikaya Emniyetin Yeni Lüks Araçlarını Paylaştı!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!