Eyyübiye’de Yeniden Refah Partisine Katılımlar Devam Ediyor!

featured

AK Parti eski yönetim kurulu üyesi Mehmet Özmodanlı ve akrabaları, Ciriş aşiretine mensup Korak ailesinin katılımları, Atmaniler aşiretine mensup Hasan Çiftçi ve akrabalarının ziyareti, Binicil aşiretine mensup Bahşi ve Yıldız ailelerinin katılımları ile birlikte Yeniden Refah Partisine destek verdiklerini açıkladılar.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Eyyübiye’de yeniden refah Partisi’nden belediye başkan adayı olan Mehmet ekinci’ye katılımlar devam ediyor

Çok kıymetli misafirlerimiz hepimiz hoş geldiniz, şeref verdiniz, hepinizin ayaklarına sağlık diyoruz. Yeniden Refah Partisi’nin kadrosu, sevenleri üyeleri, gönül verenleri artarak devam ediyor. Niçin Yeniden Refah Partisi diyor insanlarımız. Çünkü artık ötelenen ertelenen hizmetlerle buluşmak adına Yeniden Refah Partisi diyor.

Bizler de inşallah seçim bu halinde olabildiğince sizlerle dertleşirmek, dertleşmek, dertlerinizi dinlemek, bu dertleri tanımlamak sonrasında bu dertlere yönelik olarak da çözüm önerilerimizi sunmak ve siz o görevi bize verdikten sonra da kuracağımız güzel kadroyla hizmet kadrosu ile inşallah tüm taleplerinizi birb bir yerde getireceğiz. Bizimle ilgili olmayan taleplere de aracılık edip onların da takipçisi olacağız. Vatandaş belediye başkanını kendi temsilcisi olarak görüyor. Vatandaş belediye başkanını kendinden biri olarak görüyor. Gereken her türlü çalışmada bulunacağız. Bundan emin olun bizim derdimiz makam mevki değil. Her akşam bunu fade ediyoruz. Bizim zaten makamımız mevkimiz, sizin gönüllerinize girmektir. Elhamdülillah bu katılımınızla bizlere, gönüllerinizle yerimizin olduğunu gösteriyor.

Eyyübiye’de Yeniden Refah Partisine Katılımlar Devam Ediyor!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!