Başkan Baydilli’nin Seçim Ofisi Dolup Taşıyor!

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin açtığı seçim ofisi kendisini destekleyen vatandaşlarla her gece dolup taşarken, Başkan Baydilli de her gün seçim ofisini ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geliyor

featured

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin açtığı seçim ofisi kendisini destekleyen vatandaşlarla her gece dolup taşarken, Başkan Baydilli de her gün seçim ofisini ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geliyor.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Genel Merkezi tarafından Karaköprü Belediye Başkanı Adaylığına tekrar seçilen Mevcut Başkan Metin Baydilli’nin açtığı seçim ofisi her gece vatandaşlarla dolup taşıyor. Başkan Baydilli de her akşam seçim ofisinde vatandaşlarla buluşurken, hizmetlerini ve projelerini anlatarak destek istiyor.

Merkez ve kırsaldan birçok vatandaş Başkan Baydilli’nin seçim ofisine destek ziyaretinde bulunurken, vatandaşlar Karaköprü’nün gelişimini sürdürmesi için Başkan Baydilli’nin tekrar seçilmesi gerektiğini söyleyerek desteklerini iletiyorlar.

Seçim bürosunda vatandaşlara hitap eden Başkan Baydilli destekleri ve ilgileri için teşekkür ederken, Karaköprü’nün yeni dönemde çok daha iyi hizmetler alması ve kalkınmanın devamı için daha fazla çalışacaklarını kaydetti.

Başkan Baydilli, “Şanlıurfa’da üç dönem belediye başkanlığı yapmak kolay değildir. Bize bu görev tevdi edildiyse burada yaptığımız hizmetler ve vatandaşlarımızın gönlüne girerek gönül belediyeciliği yaptığımızdan dolayıdır.

Yeni dönemde inşallah sizin desteğinizle seçilerek hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdüreceğiz. Seçim ofisimizi her akşam tıklım tıklım dolduran, bizi yalnız bırakmayan değerli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli seçim ofisinde vatandaşlarla tek tek tokalaşırken, vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyip bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Baydilli’nin Seçim Ofisi Dolup Taşıyor!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!