Erdoğan İkinci Kez Ak Parti’nin Kalesi Şanlıurfa’ya Geliyor!

TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting için Şanlıurfa’ya geleceğini açıkladı.

featured

TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting için Şanlıurfa’ya geleceğini açıkladı.

Bozdağ, AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Ali Murat Bucak’ın seçim irtibat ofisinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne kısa bir süre kaldığını belirtti.

Bozdağ, “Herkes pusuya yatmış bekliyor, ‘Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gücü nasıl kırılır, nasıl zayıflatılır, nasıl seçimden sonra meşruiyet tartışması, başka başka tartışmaların içerisine Türkiye sokulur’ diye herkes pusuya yatmış durumda.

Bu seçim başka seçim’ diyerek pek çok hesaplar, kent uzlaşıları, başka kumpaslar yaparak milletin iradesine fesat karıştırmak isteyen bu fesatçılara da fırsat vermemek gerekiyor.

Oyunları bozmak bu milletin işidir, Türkiye’de 17 seçimdir oyunları Siverekliler, Şanlıurfalılar ve aziz Türk milleti bozdu. İnşallah 18. seçimde de hesapları yine siz görecek, oyunları yine siz bozacak, figüranları yine seçim dışına siz göndereceksiniz” dedi.

ERDOĞAN ŞANLIURFA’YA GELİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yoğun programlarına rağmen durmadan çalıştığını dile getiren Bekir Bozdağ, konuşmasını, “Bir yandan Türkiye’yi yönetiyor, bir yandan dış ilişkilerde ülke ziyaretleri, lider kabulleri, en son Antalya’da Diplomasi Forumu’na katılıyor, öte yandan il il Türkiye’yi geziyor.

Diğer liderlerin tamamının yaptığı çalışmaların toplamı Cumhurbaşkanımızın çalışmalarının dörtte biri dahi etmiyor. Hani diyorlar ya ‘Erdoğan niye kazanıyor?’, Alın teri döktüğü için kazanıyor. Gece gündüz çalıştığı için kazanıyor. Diğerleri yalanla dolanla iftira ve ithamla yol almaya çalışıyorlar. Çalışsakta çalışmasakta yatsak da yatmasak da oyumuz değişmez diyorlar ama Tayyip bey öyle mi diyor?Adayı tanıtımı için gelmişti Urfaya şimdi de miting için geliyor.Urfaya İkinci defa gelip urfalıların ayağına gelip bana oy verin bana destek verin diyen ikinci bir lider var mı? Bu Şanlıurfa’ya değer vermektir Siverek’e değer vermektir” diye konuştu.

Erdoğan İkinci Kez Ak Parti’nin Kalesi Şanlıurfa’ya Geliyor!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!