Vatandaşlardan Mehmet Ekinci’ye Tam Destek!

Yeniden Refah Partisi ( YRP) Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, seçim çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor.

featured

Yeniden Refah Partisi ( YRP) Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci,
seçim çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi ( YRP) Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, yoğun bir saha çalışması gerçekleştirdi. Ekinci’ye ilgi yoğun olurken esnaf ve vatandaşlar destek sözü verdi.  

Yeniden Refah Partisi ( YRP) Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci,
beraberindeki Meclis Üyesi Adayı Bilal Tekatlı ve İl Başkan Yardımcısı Yusuf Çiftçi 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalarını son süratle sürdürüyor. Bu kapsamda, başarılı saha çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren
Mehmet Ekinci, ilçe merkezinde
Arapmeydanı ve Akarbaşı mahallelerinde
saha çalışması gerçekleştirdi. Eyyübiye Belediyesi’nin kazanılması ile Eyyübiye’nin 5 yıl mahrum kaldığı hizmetlerine tekrar kavuşacağını belirten başkan adayı Ekinci , yapacağı önemli projeleri de tek tek vatandaşlara anlattı.

BİLAL TEKATLI ; MEHMET EKİNCİ VE KASIM GÜLPINAR İÇİN DESTEK İSTEDİ
 
Şanlıurfa’ da başarılacak güzel işlerin Şanlıurfa’nın 13 ilçesine yayılacağını ve Şanlıurfa’nın Eyyübiye dahil tüm ilçelerinin artık sosyal belediyeciliğe kavuşacağına değinen Meclis Üyesi adayı Bilal Tekatlı , konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “
Yeniden Refah Partisi ( YRP) Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci ve
İl Başkan Yardımcısımız Yusuf Çiftçi ile birlikte Arapmeydanı ve Akarbaşı Mahallerinde esnafımızı ziyaret ederek Mehmet Ekinci ‘nin daha önce başardığı güzel işleri ve 31 Mart zaferi sonrası birlikte yapacağımız hizmetleri konuştuk.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden yeteri kadar hizmet alamadı. Bu bir gerçek. Şanlıurfa’ya ve Eyyübiye ‘ye hizmet ve yatırım getirecek bir başkanlara ihtiyacımız var. Bu başkanlar da Büyükşehir Adayımız Mehmet Kasım Gülpınar ve Eyyübiye Belediye Başkan Adayımız Mehmet Ekinci ‘dir Kendisi
geçmiş dönem Belediye Başkanımız deneyimli bir isim. Eyyübiye ilçemize birçok başarılı projenin kazandılmasında yer alan değerli bir isim. Ben Eyyübiye’de ve Büyükşehir seçimlerinde destekleriniz istiyorum. Bu hizmet yolculuğunda sizlerin de desteğiyle Eyyübiye’mizi çok daha yaşanabilir bir İlçe yapacağız. Her köşe başında vatandaşlarımızdan aldığımız güzel dilekler ve dualar bize her zaman güç veriyor. Eyyübiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’nın bütün ilçelerinde her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlardan Mehmet Ekinci’ye Tam Destek!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!