Aydınlar Eğitim Kurumlarından Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavı!

Şanlıurfa'da kalite odaklı eğitim anlayışı ile öğrencileri geleceğe hazırlayan Aydınlar Koleji, Şanlıurfa geneli ücretsiz seviye belirleme sınavı düzenliyor.

featured

Şanlıurfa’da kalite odaklı eğitim anlayışı ile öğrencileri geleceğe hazırlayan Aydınlar Koleji, Şanlıurfa geneli ücretsiz seviye belirleme sınavı düzenliyor.

Şanlıurfa’nın en iyi eğitim kurumları arasında yer alan Aydınlar Eğitim Kurumları 20 Nisan cumartesi günü Şanlıurfa geneli ücretsiz seviye belirleme sınavı yapacaktır.

Şanlıurfa’nın eğitimde marka kurumu olan Aydınlar Eğitim Kurumlarından yine eğitim adına, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz adına dev hizmet. Şanlıurfa’nın her ilçesinden öğrencilerin ücretsiz bir şekilde girebileceği Seviye Belirleme Sınavı başvuruları başladı. 20 Nisan Cumartesi günü Şanlıurfa geneli yapılacak olan Seviye Belirleme Sınavına 2,3,4,5,6,7,9,10 ve 11. sınıflarda öğrenim gören tüm öğrenciler başvurabileceklerdir. Sınava başvurular online olarak sinav.aydinlaregitim.com adresinden yapılacaktır.

Aydınlar Eğitim Kurumlarından Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavı!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!