Başkan Çiftçi: Toplum Yararına İşlemler Yapılacaktır !

Karaköprü Belediye başkanı seçilen Nihat Çiftçi, ilçede hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

featured

Karaköprü Belediye başkanı seçilen Nihat Çiftçi, ilçede hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

Türkiye 31 Mart’ta yerel yöneticilerini seçmek için sandık başına gitti. Ülkede bazı merkezler hariç çoğu yerde kazanan adaylar netleşti.

Şanlıurfa’da Yeniden Refah Partisi’nin kazandığı kesinleşen, iki belediyeden biri olan Karaköprü ilçesinde başkan seçilen Av.Nihat Çiftçi,  Merkez Seçim Ofisi’nde toplanan halka hitap etti.

Seçim süreci boyunca kendilerine destek veren herkese teşekkür eden başkan Çiftçi, 2015 yılında Büyükşehir Belediyesi’ne geçmesi sonrası kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.

TOPLUM YARARINA İŞLEMLER YAPILACAKTIR

Buluntu Hoca Bulvarı’ndaki Merkez Seçim Ofisi’ne kendisini tebrik etmeye gelen Karaköprülü hemşehirlerine seslenen Nihat Çiftçi şunları dile getirdi:

Karaköprü Belediyesi 277 bin Karaköprü’lüye hizmet edecektir. Karaköprü çok çeşitli bir yer, onun için durmak yok aynen kaldığı gibi devam edeceğiz. 13 Eylül 2015’te Büyükşehir’e gittiğim gün kaldığımız noktadan devam edeceğiz. Aynı şekilde başlayıp aynı tempo ile devam edeceğiz. Tüm arkadaşlarımızla meclis üyesi arkadaşlarımızın tamamı ile, teşkilatlarımızla biz bu fikirdeyiz. Toplumun yararına olduğu sürece her işlem yapılacaktır, hiç merak etmeyin.

Başkan Çiftçi: Toplum Yararına İşlemler Yapılacaktır !

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!