7 Mart Başak Dolunayının Burçlara Etkileri!

Mart ayının yaklaşmasıyla beraber 7 Mart 2023 tarihinde meydana gelecek olan Başak dolunayının burçlara etkileri merak edilmeye başlandı. Astrolojide önemli olaylardan biri olarak bilinen dolunaylar, 12 burcun hayatında önemli olaylara sebep olabiliyor. İşte 7 Mart Başak dolunayının burçlara etkileri...

featured

Mart ayının yaklaşmasıyla beraber 7 Mart 2023 tarihinde meydana gelecek olan Başak dolunayının burçlara etkileri merak edilmeye başlandı. Astrolojide önemli olaylardan biri olarak bilinen dolunaylar, 12 burcun hayatında önemli olaylara sebep olabiliyor. İşte 7 Mart Başak dolunayının burçlara etkileri…

Başak burcunda yaşanacak olan dolunayın burçlara ve ülkemize olacak olan etkileri merak ediliyor. Bu dolunayda ön planda aile, ev, yuva konuları olacak. Salgın hastalıklara, afet, ani olay ve bağırsak enfeksiyonlarına dikkat edilmesi gereken bu ayda pek çok burcun da yaşamında önemli konular gündeme gelecek. İşte dolunayın burçlara etkileri…

KOÇ BURCU

Annenizle ilgili konular ön planda olurken, anne sağlığı konusu da gündeminizde olabilir. Yaşam tarzı konusunda dikkatli olmanız gerekmekte.

BOĞA BURCU

Sizin için aşk hayatınızda güzel bir süreç geliyor. Parasal anlamda ise bir yükseliş yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Annenizle ilişkileriniz oldukça iyi olabilir. Ev, aile, yuva ve mülkiyet konuları gündeme gelebilir.

YENGEÇ BURCU

Kimileri kardeş, kuzen ve yakın çevresi ile ilgili önemli gelişmeler yaşarken, kimi Yengeçler yuva konusu, ev değişikliği gibi konularla ilgilenebilir.

ASLAN BURCU

Aslan burçları yurt dışından iş teklifi alabilir ve yabancı insanlardan gelirler elde edebilir

BAŞAK BURCU

Parasal gelirinde önemli artışlar yaşayabilir. Arkadaş çevrenizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Kariyer hayatınız ve iş yaşantınızda oldukça güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş seyahatlerine çıkmanız da mümkün.

AKREP BURCU

Gelir kaynaklarınız ve şansınızda bir yükselme söz konusu olacak. Arkadaşlarınız finansal başarınızda önemli rol oynayabilir.

YAY BURCU

İş değişikliği ve güç, otorite gibi konular gündeminizde olabilir.

OĞLAK BURCU

Bu süre zarfında servetinizin arttığını göreceksiniz ve yurtdışı seyahat fırsatları da sizin için artacak.  Maneviyatınızın arttığı bu dönemde, felsefi ve dini konulara yönelebilirsiniz. Yeni bir eğitim almak da isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU

İş ve kariyer konularında çeşitli zorluklar yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU

İlişkiniz varsa bunu evliliğe taşımaya karar verebilirsiniz. Ayrıca sevgilinizle romantik bir seyahat yapmak gibi fikirler de gündeme gelebilir.

7 Mart Başak Dolunayının Burçlara Etkileri!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!