Akşener’in Tarihi Restine Kılıçdaroğlu’ndan İlk Yorum!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6'lı Masa'daki 5 partinin cumhurbaşkanı adaylığı için Kemal Kılıçdaroğlu'nun adında mutabık kaldıklarını ve buna karşı çıktıklarını açıkladı. Akşener'in sözlerinin ardından Kılıçdaroğlu beklenen açıklamayı yaptı.

featured

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6’lı Masa’daki 5 partinin cumhurbaşkanı adaylığı için Kemal Kılıçdaroğlu’nun adında mutabık kaldıklarını ve buna karşı çıktıklarını açıkladı. Akşener’in sözlerinin ardından Kılıçdaroğlu beklenen açıklamayı yaptı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Genel İdare Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Akşener, “5 siyasi parti tek bir ismi dile getirerek Sayın Kılıçdaroğlu’nun adaylığına evet dedi. Biz iki ismi beyan ettik. Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu’ydu. Şahsi hırslar Türkiye’ye tercih edildi.” dedi.

“BÜTÜN TAŞLAR YERİNE OTURACAK”

Bu açıklamanın ardından gözlerin çevrildiği CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, konuyla ilgili ilk kez konuştu. Gazetecilerin sorularına tek cümle ile cevap veren Kılıçdaroğlu, “Hiç merak etmeyin, bütün taşlar yerine oturacak.” ifadelerini kullandı.

CHP MYK’DAN OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

TBMM’de TİP Genel Başkanı Erkan Baş ile görüşen Kılıçdaroğlu’nun parti genel merkezine geçtiği ve CHP MYK’nın olağanüstü toplanacağı öğrenildi.

Akşener’in Tarihi Restine Kılıçdaroğlu’ndan İlk Yorum!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!