Sermiyan Midyat, Ersan Şen’i Hükümet Kadın’daki Sahne İle Tiye Aldı!

Hukukçu Ersan Şen'in katıldığı programda kendisine cumhurbaşkanı adaylığı teklifi gelmesi durumunda kabul edeceğini söylemesi ve reklam arasında İYİ Parti lideri Meral Akşener tarafından aranmasına ünlü oyuncu Sermiyan Midyat, Hükümet Kadın filmindeki bir sahne ile gönderme yaptı.

featured

Hukukçu Ersan Şen’in katıldığı programda kendisine cumhurbaşkanı adaylığı teklifi gelmesi durumunda kabul edeceğini söylemesi ve reklam arasında İYİ Parti lideri Meral Akşener tarafından aranmasına ünlü oyuncu Sermiyan Midyat, Hükümet Kadın filmindeki bir sahne ile gönderme yaptı.

Hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen, katıldığı bir canlı yayında İYİ Parti’den kendisine cumhurbaşkanı adaylığı teklifi gelmesi durumunda aday olabileceğini söyledi. Bu açıklamasından sonra reklam arasında Akşener’in kendisini aradığını ve hafta içinde bir görüşme yapabileceklerini açıkladı.

Bu olayın yankıları sürerken oyuncu-yönetmen Sermiyan Midyat, sosyal medya hesabından süreci tiye alan bir paylaşım yaptı. Midyat, “E ben bunu yazmış, oynamış, çekmiştim Hükümet Kadın’da” notuyla paylaştığı videoda önce Şen’in konuşmasını, sonra da kendi çektiği ‘Hükümet Kadın’ filmindeki bir sahneyi birleştirerek takipçilerinin beğenisine sundu.

Sermiyan Midyat, Ersan Şen’i Hükümet Kadın’daki Sahne İle Tiye Aldı!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!