İyi Parti’de İstifa Dalgası Büyüyor!

Şanlıurfa'da seçim çalışmaları hız kazanırken, İYİ Parti cephesinden üst üste gelen istifalar adeta deprem etkisi yaşattı. Peki, İyi partinin Şanlıurfa’da ki akıbeti ne olacak?

featured

Şanlıurfa’da seçim çalışmaları hız kazanırken, İYİ Parti cephesinden üst üste gelen istifalar adeta deprem etkisi yaşattı. Peki, İyi partinin Şanlıurfa’da ki akıbeti ne olacak?

Şanlıurfa İyi Parti Milletvekili aday adaylarının art arda istifasının etmesi merak konusu oldu. Seçim hazırlıklarının startı verilmişken yaşanan bu iç kaos İYİ Parti’nin Şanlıurfa’da geleceği nasıl olacak sorusunu akıllara getiriyor.

PEKİ, NE OLDU?

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Ahmet Ersin Bucak ve Abdullah Tüysüz’ün aday adaylığından çekilmesi gündem olurken çok geçmeden bir istifa daha geldi. Bu kez Harran eski Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz aday adaylıktan çekildiği ileri sürüldü. İYİ Parti Şanlıurfa’da istifaların sebepleri ve gelecekteki konumu hakkında şüpheler oluşmaya başladı.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için siyasi partiler kesin aday listelerini yarın YSK’ya teslim edecek.

İyi Parti’de İstifa Dalgası Büyüyor!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!