Şanlıurfaspor Kulübünde Olağanüstü Kongre İptal Edildi!

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'da yarın gerçekleştirilmesi planlanan olağanüstü kongrenin iptal edildiği bildirildi.

featured

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor’da bugün gerçekleştirilmesi planlanan olağanüstü kongrenin iptal edildiği bildirildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Bilindiği üzere Şanlıurfaspor yönetim kurulumuz önceki haftalarda bir araya gelerek 17 Temmuz 2023 Pazartesi (bugün) tarihi için olağanüstü kongre kararı almıştır. Ancak TFF 2. Lig Play-Off finalleri ile birlikte takımımız açısından sezonun çok geç bitmesi ve 11 Ağustos itibariyle başlayacak Trendyol 1. Ligi için zaman kısıtlamasından dolayı Şanlıurfaspor yönetim Kurulumuz bir araya gelmiş ve mevcut yoğunluğun takıma yönelik kadro oluşturmaktan yana kullanılmasına karar vermiştir. Prensipte anlaşılan transferlerin resmiyete dönüşmesi ve teknik heyetimizin raporu doğrultusunda acil hareket edilmesini ön plana alan yönetim kurulumuzun ortak kararıyla yarın yapılması planlanan olağanüstü kongrenin iptaline oy çokluğu ile karar vermiştir.” ifadeleri kullanıldı.

Şanlıurfaspor Kulübünde Olağanüstü Kongre İptal Edildi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!