Harran Üniversitesi’nde Bağımlılıkla Mücadele Paneli Düzenlendi!

Şanlıurfa'da Harran Üniversitesi Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu tarafından personel ve öğrencilere "Bağımlı Olma Bağımsız Ol" konulu panel düzenlendi.

featured
Şanlıurfa'da Harran Üniversitesi Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu tarafından personel ve öğrencilere "Bağımlı Olma Bağımsız Ol" konulu panel düzenlendi. ( Harran Üniversitesi - Anadolu Ajansı )

Şanlıurfa’da Harran Üniversitesi Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu tarafından personel ve öğrencilere “Bağımlı Olma Bağımsız Ol” konulu panel düzenlendi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans salonunda yapılan programda konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdulcenap Cevheri, madde bağımlığının dünyada gittikçe arttığını belirtti.

Devletin bağımlılıkla başarıyla mücadele ettiğini aktaran Cehveri, “Bunların dışında diğer büyük bağımlılık teknoloji bağımlılığıdır. Zamanımızın büyük bir kısmını teknoloji bağımlılığı almaktadır. Toplum ve devlet el ele vererek her türlü zararlı bağımlılıklara karşı birlikte mücadele etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Sunumların ardından program toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Harran Üniversitesi’nde Bağımlılıkla Mücadele Paneli Düzenlendi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!