Güldür Güldür Show’a Şanlıurfa’lı Gazilerden Sert Tepki!

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz ve Şanlıurfa'lı Gaziler Güldür Güldür Show programına Sert tepki gösterdi.

featured

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve
Yetimleri Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz ve Şanlıurfa’lı Gaziler Güldür Güldür Show programına Sert tepki gösterdi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz ve Şanlıurfa’lı Gaziler Gazileri alay konusu eden ve küçük düşüren Güldür Güldür Show’u kınayarak, Ali Sunal ve ekibini bu skeçte biz Gazilerle böyle alay edip dalga geçtikleri için kınıyoruz dedi.

Güldür Güldür Show’un 359. bölümünde yayımlanan bir skecinde, Gazilikle ilgili yapılan rezillik tüm Türkiye tarafından tepkiyle karşılandı.

“Sen acılarından besleniyorsun. Sen Narsistik bir bireysin. Bak ben şimdi sana bu şekilde moral falan veremem. Sen hep odak noktası olmaya çalışıyorsun ve bencilsin. Tamam En Gazi sensin. Sensin. Kurşun yemek seni ayrıcalıklı yapmaz” sözleri Gazileri incitti.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz “Vatan toprakları için canını hiçe saymış Gazilerimizi alay konusu etmek edepsizliktir. Vatanın her karış toprağında bayrak dalgalansın, Türk Milleti huzur ve güven içinde yaşasın diyerek uzuvlarını kaybetmiş, psikolojileri bozulmuş, ailelerini kaybetmiş, hayatları alt üst olmuş vatan evlatları Gazilerimizle hiç kimse değil şaka yapmak, espri konusu dahi yapamaz. Bu çirkin söylemler kabul edilemez. Kurşun yemek bizi ayrıcalıklı yapar ancak biz asla acılarımızdan beslenmeyiz. Gazilerimizden özür dilemelisiniz” dedi.

Güldür Güldür Show’a Şanlıurfa’lı Gazilerden Sert Tepki!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!