Başkan Canpolat: Belediyecilikte Rol Modelimiz Recep Tayyip Erdoğan!

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, miting havasında geçen mahalle toplantında, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için Haliliye’den rekor oy beklediklerini ifade etti.

featured

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, miting havasında geçen mahalle toplantında, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için Haliliye’den rekor oy beklediklerini ifade etti.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Mahalle Toplantısına katıldı.

Bakan Uraloğlu’nun yanı  sıra toplantıya; TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Mehmet Canpolat, 31 Mart seçimlerine dikkat çekerek “Dünyaya Şanlıurfa’dan ve Haliliye’den mesaj vermeye hazır mıyız?” dedi. Kendilerinin siyaseten çok şanslı olduklarını aktaran Başkan Canpolat, siyasetçilerin hayatlarında kendilerine bir rol model seçtiklerini ifade ederken, “Bize de düşen Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan oldu” diye konuştu.

“AK PARTİ DEMEK, HİZMET DEMEK”

Başkan Canpolat açıklamasının devamında ise şu ifadelere yer verdi: “Ne öğrendik; Recep Tayyip Erdoğan’dan, dik durmayı, eğilmemeyi, ne öğrendik; halkın içerisinde halkla beraber milletin partisinde milletin adamı olmayı öğrendik. Korkma yese kapılma Allah bizimle beraberdir demeyi öğrendik.

Allah’a hamdolsun Sayın Cumhurbaşkanımız belediyecilikte de bir lider, bir örnek bizler de ondan öğreniyoruz, onların emirleriyle onların himayelerinde çalışıyoruz hizmet üretiyoruz.

Bakanlarımız burada, bakanlarımızı gönderiyor ne olursa ben Urfa’nın emrindeyim ben Urfa’yı seviyorum diyor. Urfa ile ilgili Bekir Bozdağ Bakanım burada, Abdulkadir Uraloğlu Bakanım burada, Büyükşehir belediye başkanımız burada, il başkanım vekillerim burada ama siz buradasınız. Mitingleri alanları sahayı dolduruyorsunuz.

Siz de biz Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasındayız yanındayız diyorsunuz. Sizlere hizmet ne kadar etsek azdır. 2019’da aday olduk Zeynel başkanımla beraber ben kendisine sizlerin huzurunuzda teşekkür ediyorum. AK Parti demek hizmet demek, milletin partisi demek, AK parti demek milletin lideri Recep Tayyip Erdoğan demek. İşimiz hizmet gücümüz millet gözümüz sizsiniz.

Bizler Haliliye’ye canımızı vermişiz. Biz canımızı vakfetmişiz gövdemizi koymuşuz Haliliye’nin altına. Bir söz alayım sizlerden Haliliye’den bu 31 Mart akşamı Büyükşehir ve ilçede Allah’ın izniyle %100’üne talibiz ama %70’in üzerinde oy almaya hazır mıyız? Kararlı mıyız? Biz de sizin emrinizdeyiz hizmetinizdeyim diyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ise önümüzde ki seçim sürecini hatırlatırken 22 yıllık AK Parti Hükümetleri ve AK Parti Belediyeciliklerinin bu seçimde de referans alınmasının gerektiğini kaydetti. Bakan Uraloğlu Şanlıurfa’nın da her zaman ak kadroların ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durduğunu belirterek Şanlıurfalılara teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların ardından program sona erdi.

Başkan Canpolat: Belediyecilikte Rol Modelimiz Recep Tayyip Erdoğan!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!