Yüzlerce Vatandaş, Başkan Canpolat’ın Seçim Bürosunda Buluştu!

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, miting havasına dönüşen Seçim İrtibat Bürosu ziyaretinde, büroda bulunan yüzlerce vatandaşla bir araya geldi.

featured

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, miting havasına dönüşen Seçim İrtibat Bürosu ziyaretinde, büroda bulunan yüzlerce vatandaşla bir araya geldi.

Dolu dolu bir dönem geçirdiklerini kaydeden Başkan Canpolat, “Hep beraber birlik halinde, durmadan yorulmadan dolu dolu belediyecilik hizmeti olarak bir 5 yıl geçirdik. İnşallah 31 Mart sonrası yine sizlerle bir olacağız” diye konuştu.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında bulunan seçim irtibat bürosunu ziyaret etti. Seçim bürosunu AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu ve AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Bahattin Yıldız’ın yanı sıra yüzlerce vatandaş ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili konuşan Başkan Canpolat, programlarının açılış olmamasına rağmen içeride ve dışarıda yer kalmadığını belirtti. Yoğun katılım gösteren vatandaşlara teşekkür eden Başkan Canpolat, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Allah sizden razı olsun hoş geldiniz şeref verdiniz. Hep beraber birlik halinde, durmadan yorulmadan dolu dolu belediyecilik hizmeti olarak bir 5 yıl geçirdik. İnşallah 31 Mart sonrası yine sizlerle bir olacağız. Beraber yöneteceğiz beraber olacağız sloganı ile; İnşallah 31 Mart sonrası önümüzde yine hizmetlerin yağmur gibi yağdığı, hizmetin partisi AK Parti olarak, bizler de onun AK adayı olarak gerek Büyükşehir gerekse Haliliye’de çok güçlü bir oy oranıyla sizlerin bu coşkusu bu heyecanıyla Allah’ın izniyle gelecek bizim. Gelecekteki hizmetler bizim, Haliliye bizim Haliliyeli bizim diyorum. Bundan sonra burası sizin eviniz. Burası sizin yeriniz bu seçim bürosu sizin ben de burada olacağım mümkün olabildiği kadarıyla. Burada yine sizlerin sorunları ile hemhal olmaya çeşitli programlar yapmaya iletişim anlamında burada yine görüşmeye devam edeceğiz. Her akşam buradayım hepinizi bekliyorum. Eşinizle dostunuzla arkadaşınız da kim olursa olsun hepinizin başımızın üstünde yeri var.

Bugün Berat Kandili hepinizin kandili mübarek olsun. Rabbim hepinizin beratını versin. Her hayrın başı da Bismillah ile başlar. Biz de ya Allah Bismillah diyoruz hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Bizler buradayız bu büro 24 saat açık. Biz de karış karış, sokak sokak, köy köy, kapı kapı dolaşmaya devam edeceğiz. Sizler de aynı şekilde geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da beraber bir şekilde kapı kapı, sokak sokak dolaşacak AK Parti’nin, Cumhurbaşkanımızın bayrağına en yükseğe çekmek adına 31 Mart gecesine kadar durmak yok yola devam. Allah’ın izniyle siz bu işi bitirmişsiniz diyorum. Teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum.”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu, seçim bürosunda oluşan kalabalığa dikkat çekti. Milletvekili Eyyüpoğlu yaptığı açıklamada, “Açık bir farkla Mehmet Canpolat başkanımızın başarıyı elde ettiğini gördük bu da bizleri memnun etti. Ben inanıyorum ki, Mehmet Canpolat başkanımız sahada olduğu sürece tüm halkımızla hemhal olup bütün talepleri yerine getirecektir. Seçim döneminde hangi mahalleye gitsek, hangi kırsal mahalleye gitsek hiç şüphesiz ki Mehmet başkanımızın bir eseri ile karşılaştık. Bundan dolayı ben kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yüzlerce Vatandaş, Başkan Canpolat’ın Seçim Bürosunda Buluştu!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!