Başkan Beyazgül, “ Yine Onlar Konuşacak, “Biz Yapacağız”

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesi binlerce vatandaş Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ü bağrına bastı.

featured

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesi binlerce vatandaş Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ü bağrına bastı.

Şanlıurfa’da ilklere ve enlere imza atan, halkın teveccühü ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Peygamberler şehri Şanlıurfa’ya beş yıl daha hizmet etme aşkıyla çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Emniyet Caddesinde açtığı seçim ofisi vatandaşlarla doldu taştı.

Salonun hınca hınç dolduğu gözlemlenirken Şanlıurfa Pazarcılar Derneği Başkanı Hacı Keser ve beraberindeki kalabalık grup meşalelerle birlikte Başkan Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçim irtibat ofisine doğru yürüdü. Grup, “En Büyük Başkan Bizim Başkan” Şanlıurfa Başkanının Yanında”, “Dik Dur Eğilme Şanlıurfa Seninle” sloganları eşliğinde alkışlarla Başkan Beyazgül’e destek verdi.

Şanlıurfa’da gençlere çok güvenen ve gençler için hayata geçirdiği gençlik merkezleri, spor salonları, kütüphaneler ve spor sahalarıyla gençlerin gönlünde taht kuran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçim ofisinde gençler de yoğunluktaydı. Gençlerin abisi, gençlerin başkanı sloganları atan Şanlıurfalı gençler, 31 Mart akşamı sandıktan “Güçlü Başkan Güçlü Gençlik” çıkacağı sinyallerini net bir şekilde verdi.

Başkan Beyazgül’ün seçim ofisini AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek, AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Ali Kurt Şanlıurfa Oto Kiralamacılar Dernek Başkanı İsmail Tumbuloğlu, MİSİAD Genel Başkan Yardımcısı Ömer Ağ ve vatandaşlar bir an olsun yalnız bırakmadı. Buluşmada Şanlıurfa’ya yapılan ve yapılacak olan proje ve hizmetler de istişare edildi.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “ONLAR LAF ÜSTÜNE LAF KOYACAK BİZ TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYACAĞIZ”

Seçim ofisini bir an olsun boş bırakmayan genç yaşlı herkese teşekkür eden Başkan Beyazgül, Cumhurbaşkanımızdan aldığımız güçle bizlere emanet edilen bu şehri en yüksek mertebeye çıkarmak için gece gündüz demeden ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Başkan Beyazgül, “Siz her zaman Şanlıurfa’nın yanında oldunuz. Sizler her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında oldunuz. Buradaki atmosfer bizlere gösteriyor ki 31 Mart’ta sandıkları patlatacağız. 31 Mart akşamı sandıklar Beyazgüller açacak Allah’ın izniyle… Şanlıurfa önümüzdeki beş yılda şahlanışa geçecek. Yine onlar konuşacak biz yapacağız. Onlar lafın üstüne laf koyacaklar biz taşın üstüne taş koyama devam edeceğiz. 31 Mart’ta çok güçlü bir şekilde sandıkları patlatalım ki bu göreve talip olanlar şunu bilsinler eğer ben belediye başkanı olmak istiyorsam, bu işin yolu iki şeyden geçer. Bir gönüllerden geçer, iki Şanlıurfa’ya hizmetten geçer. Bunun başka yolu yok geleceksin insanların gönüllerine gireceksin. Evlerine gireceksin, onların ihtiyaçlarını soracaksın. Eksiklerini soracaksın. Onlar seni bir baba gibi görecek, diyecekler ki evet benim bir Şehr-ül Emin’im var. Ben dara düştüğümde benim yanımda olur diyecekler. Ne diyordu Cumhurbaşkanımız “Hasbi olacaksın, Hesabi değil” diyordu. Buraya gelen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Biz ateşin suya çevrildiği şehirde sevgi tohumları ektik. Öfkeleri dindirdik. Sevgiyi yücelttik. Allah’ın izniyle bu işin başında olduğum müddetçe halkıma karşı mütevazı, halkıma karşı yumuşak, ama haksızlığa karşı sert olacağım” diye konuştu.

Başkan Beyazgül seçim ofisine gelen vatandaşlarla tek tek tokalaşarak onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Beyazgül, “ Yine Onlar Konuşacak, “Biz Yapacağız”

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!