Başkan Beyazgül;” Şanlıurfa Yeniden Şahlanacak!”

Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün, seçim ofisi görkemli törenle açıldı.

featured

Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün, seçim ofisi görkemli törenle açıldı.

TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ’ın katılımıyla gerçekleşen açılışta vatandaşlar Başkan Beyazgül’e yoğun ilgi gösterdi. Başkan Beyazgül, Şanlıurfa’nın yeniden şahlanacağını söyledi.

Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart’ta yapılacak olan seçimler için ilk seçim ofisini açtı. Hamidiye Mahallesi Emniyet Caddesindeki seçim ofisinin açılışı festival havasında gerçekleşti. Açılışa binlerce kişi katılarak Başkan Beyazgül tezahüratları yaptı.

Başkan Beyazgül’ün seçim ofisinin açılışına TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, MHP Milletvekili İbrahim Özyavuz, AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, MHP İl Başkanı Mahmut Güneş, AK Parti Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti eski Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, İbrahim Halil Yıldız, İş insanı Fatih Bucak ile muhtarlar, STK temsilcileri taraftarlar ve vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN BEYAZGÜL, TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYDUK, ŞEHRİ GÜZELLEŞTİRDİK’’

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin hizmetleriyle kentin adeta görünümünü değiştirdiklerini anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Biz taş üstüne taş koyduk bu şehri güzelleştirdik. İşleri kolaylaştırdık. Sevdik ve bu şehirde yaşamaya devam ettik. Elinde yaptığı hiçbir iş olmayanlar bizlere nasıl algı yaparız biz nasıl iftira yaparız düşüncesindeler. Bu güne kadar neredeydiniz.

Burası Şanlıurfa, burası sevgi şehri, burası kardeşlik ve barışın şehridir. Daha Yürüyecek çok yolumuz var Yapacak çok işimiz var Allah’ın izniyle Şanlıurfa şahlanacak, Şanlıurfa gelişecek, Şanlıurfa Şirin Şanlıurfa olmaya devam edecek. Kimse yaptığımız bu hizmetlerin önüne geçemez kimse Şanlıurfa’nın yükselişini durduramayacaktır’’ dedi.o

Başkan Beyazgül;” Şanlıurfa Yeniden Şahlanacak!”

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!