Başkan Canpolat: Gün Birlik Ve Beraberlik Günü!

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, seçim çalışmaları kapsamında Paşabağı ve Balkatan Mahallelerine ziyarette bulundu. Başkan Canpolat, “Gün birlik ve beraberlik günüdür. Bu birlik ve beraberliğin sonucu inşallah sandıklara bereket olarak yansıyacak” dedi.

featured

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, seçim çalışmaları kapsamında Paşabağı ve Balkatan Mahallelerine ziyarette bulundu. Başkan Canpolat, “Gün birlik ve beraberlik günüdür. Bu birlik ve beraberliğin sonucu inşallah sandıklara bereket olarak yansıyacak” dedi.

Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olan Başkan Mehmet Canpolat, periyodik olarak sürdürdüğü mahalle gezilerine Paşabağı ve Balkatan Mahalleleriyle devam etti. Başkan Mehmet Canpolat; TBMM İdare Amiri ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu, önceki dönem Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, Milliyetçi Hareket Parti Haliliye İlçe Başkanı Ali Demir, meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri ile birlikte Balkatan mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Balkatan’da vatandaşlardan tam destek gören Başkan Mehmet Canpolat, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için AK Parti’ye destek veren vatandaşlara teşekkür ederek, şöyle konuştu:

“Sağ olsunlar bugün burada tüm köy halkıyla birlikte bizi bağırlarına bastılar. Ben kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. Neden mi? Çünkü geçmişte olduğu gibi bugünde inşallah yarında AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında kirvelerinin, dostlarının yanında durdular. Kırmızı Ailesi büyük bir aile gerek merkezde ve kırsalda yoğun bir akraba topluluğuna sahipler, sağ olsunlar bugün yine ifade ettiler. Biz hizmetin partisi, AK Parti’nin dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın ve değerli dostlarımızın yanında yer alacağız dediler. Biz kendilerine teşekkür ediyoruz, gün birlik ve beraberlik günüdür. Bu birlik ve beraberliğin sonucu inşallah sandıklara bereket olarak yansıyacak. 31 Mart’ta gerek büyükşehirde gerekse ilçelerde gerekse de mecliste hep birlikte el birliğiyle yine Haliliye’nin yeniden AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferini hep birlikte buradan ilan etmiş olacağız.”

“Haliliye’nin hizmeti diğer ilçelere göre kıyaslanamıyor” diyerek, Başkan Mehmet Canpolat’a hizmetleri için teşekkür eden önceki dönem Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, “Hizmet AK Parti’nin işidir. Hizmet aşk ve sevgi işidir. Bu aşkta AK Parti’nin dışında kimsede yok. Bu aşkın arkasında Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan var. Onun için biz rahatlıkla konuşabiliyoruz, rahatlıkla söz verebiliyoruz. Çünkü inanıyoruz, kendimize de güveniyoruz. Sizler bizleri desteklediğiniz müddetçe açamayacağımız bir kapı olmaz. Her kapıyı açarız ve Allah’ın izniyle hizmetlerimizi alırız. Başkanımız durmak bilmiyor, çalışıyor. Ben yörede kendisiyle gezdim, başka ilçeleri de gezdim. Ama ben şu an yanında oturuyorum diye değil ama çalışmamış olsaydı söylerdim ve en çok eleştiriyi de benden alırdı. Ama diğer ilçelerle kıyaslanamıyor, Haliliye’nin hizmeti diğer ilçelere göre kıyaslanamıyor. Mehmet Canpolat’a sonsuz güvenin bunu kabul edin, ben güvenmesem ne methini yapardım nede bugün yanınızda olurdum” ifadelerini kullandı.

TBMM İdare Amiri ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu da, “Seçim çalışmalarımıza hızlı ve aralıksız devam ediyoruz. Haliliye ilçemize bağlı kırsal Balkatan Mahallesindeyiz. Çok değerli kirvelerimiz olan Kırmızı Ailesiyle birlikteyiz. Sağ olsunlar bugün bizlere kucak açtılar, yine AK Partimizin yanında olacaklarını beyan ettiler. Ben kendilerine teşekkür ediyorum, Allah’ın izniyle AK Parti’nin hizmeti burada yine devam edecek, yine tekrardan AK Parti’nin bayrağı dalgalanacak. Haliliye’de Mehmet Canpolat Başkanımızı ve büyükşehirde de Zeynel Abidin Başkanımızı desteklemeleri ve AK Partimizin hizmet bayrağının burada tekraren en üst çıtada dalgalanmasıdır” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından mahalle sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektirildi.

Başkan Canpolat: Gün Birlik Ve Beraberlik Günü!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!