Gece Gündü Demiyor: Milletvekili Yazmacı Kapı, Kapı Dolaşarak Destek İstiyor!

TBMM Dilekçe Komisyonu Üyesi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, seçim çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor.

featured

TBMM Dilekçe Komisyonu Üyesi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, seçim çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor.

KADINLARIMIZ PARTİMİZİN GİZLİ GÜCÜDÜR

AK Parti Karaköprü İlçe Kadın Kolları Teşkilatının düzenlediği ‘Büyük Kadın Buluşması’na katılan Yazmacı, burada yaptığı konuşmada Türkiye Yüzyılının kadınların omuzlarında yükseleceğini vurguladı. Kadın teşkilat üyeleri ve seçmenlerle bir araya gelen Yazmacı, “Kadınlarımız partimizin gizli gücüdür. Sizlerin desteğiyle bu seçimden de alnımızın akıyla çıkacağız” dedi. 

ORTAK İŞ KURAN 3 KADIN GİRİŞİMCİYE DESTEK

Şanlıurfa’da Ayşe Aydın, Nadide Saraç ve Elif Gerger’in ortaklaşa hizmete sundukları Noor Butik’in açılışına katılan Milletvekili Yazmacı, butiğin hayırlı olmasını temenni ederek, hayırlı ve bol kazançlar diledi. Yazmacı, 3 kadın girişimcinin birlik ve beraberlik ruhuyla güzel işlere imza atacağına ve genç girişimcilere örnek olacağına inandığını kaydetti.

HAYIR DUASI VE DESTEK İSTEDİ

Eyyübiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı ile ev ziyaretlerine devam eden Milletvekili Yazmacı, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşlardan destek istedi. Şıhmaksut Mahallesinde kendisini evlerine buyur eden vatandaşları ziyaret ederek taleplerini dinleyen Milletvekili Yazmacı, aile büyüklerinin ellerini öperek, başkan adayları ve meclis üyesi adayları için hayır duası istedi, destek sözü aldı.

Yazmacı, kente çeşitli temaslarda bulunmak üzere gelen TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve geçen dönem Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu ev sahipliğinde düzenlenen iftar programında eşlik etti.

1 NİSAN’DA MİLLİ İRADE BAYRAMINI KUTLAYACAĞIZ

Çalışmalarına ara vermeden devam eden Yazmacı, akşam 21.00’da da GAP Gündemi Televizyonunda gazeteci İshak Polat’ın sorularını yanıtladı.

Şanlıurfa’nın kültür ve turizm alanındaki konumunu değerlendiren ve Şanlıurfa Alan Başkanlığı ile ilgili soruyu yanıtlayan Milletvekili Yazmacı, “Şanlı şehrimiz her alanda daha iyisine layık. Milletvekilleri olarak Sayın TBMM Başkanvekilimiz Bekir Bozdağ öncülüğünde güzel şehrimizi daha ileriye nasıl taşırız, inanç turizmi başta olmak üzere tarihi ve doğal güzellikleri dünyaya daha iyi nasıl duyurabiliriz düşüncesiyle hareket ediyoruz.” diye konuştu.

Yazmacı, seçim süreciyle ilgili çalışmalarını da anlattığı programda, “Allah’ın izniyle AK Partimiz teşkilatlarımızın her bir ferdinden aldığı büyük güçle Şanlıurfa’da büyük bir zafere imza atacak. 1 Nisan sabahı bizim için Milli İrade Bayramı olacak” dedi.

Gece Gündü Demiyor: Milletvekili Yazmacı Kapı, Kapı Dolaşarak Destek İstiyor!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!