Dolmuşta Çarşaflı Genç Kıza Ağır Hakaret! Yolculardan Tokat Gibi Cevap!

Bursa'da toplu taşımaya binen tesettürlü genç kıza, "Çarşafın bana değiyor, tiksiniyorum sizden" diyerek hakaret eden kadına yolculardan tokat gibi cevap geldi.

featured

Bursa’da toplu taşımaya binen tesettürlü genç kıza, “Çarşafın bana değiyor, tiksiniyorum sizden” diyerek hakaret eden kadına yolculardan tokat gibi cevap geldi.

Bursa’da Heykel, Altıparmak, Çekirge, Dikkaldırım ve Hayran Caddelerinden rink yapıp Acemler Metro İstasyonuna yolcu taşıyan B 39 numaralı besleme olarak bilinen küçük otobüse dün akşam saat 20: 00 sıralarında binen bir kadın, aynı otobüste yolculuk eden tesettürlü genç bir kıza, “Çarşafın bana temas ediyor. Tiksiniyorum sizden” diye bağırmaya başlayınca, otobüsteki yolcular şaşkına döndü.

ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDA KALDI
Korkup ağlamaya başlayan genç kıza destek olan otobüsteki yolcular, hakaret eden kadına tepki gösterdi. Artan tepkiler üzerine söylediği sözleri ve ettiği hakaretleri inkar eden kadın, yolcuların “Ya otobüsü terk et ya da kızdan özür dile” demesi üzerine ettiği hakaretleri yutup genç kızdan özür diledi.

“ÇIPLAK OLUNCA SESİNİZ ÇIKMIYOR”
Otobüste bulunan genç-yaşlı tüm yolcular hakaret eden kadına, “Terbiyesiz in aşağı, özür dile, saygı duyacaksın, tiksiniyorsan otobüse değil taksiye bin git, çıplak olunca sesiniz çıkmıyor” diyerek tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRDI
Otobüsteki o tartışma anlarını cep telefonu ile kaydeden bir kişi görüntüleri sosyal medyada yayınlayınca, kısa sürede binlerce kişi hakaretçi kadına otobüsteki yolcular gibi tepki gösterip, genç kıza destek verdi. Binlerce kişi tarafından izlenen görüntülerin altına “Hadsize haddini bildirmek, yoksula elbise giydirmek gibidir”, “Helal olsun sana Bursa”, “Burası Bursa” yorumları yazıldı.

Dolmuşta Çarşaflı Genç Kıza Ağır Hakaret! Yolculardan Tokat Gibi Cevap!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!