İsrail Bu Kez Gazze’de Camiye Saldırdı, Ölü Ve Yaralılar Var!

Abluka altındaki Gazze'ye saldırılarını sürdüren İsrail, dün akşam yüzlerce kişinin can verdiği hastane katliamına imza atmasının ardından bugün de mülteci kampındaki camiyi vurdu. Olayda ölü ve yaralıların olduğu öğrenildi.

featured

Abluka altındaki Gazze’ye saldırılarını sürdüren İsrail, dün akşam yüzlerce kişinin can verdiği hastane katliamına imza atmasının ardından bugün de mülteci kampındaki camiyi vurdu. Olayda ölü ve yaralıların olduğu öğrenildi.
İsrail güçlerinin, Gazze Şeridi’nde bir camiye saldırı düzenlediği, olayda ölen ve yaralananların olduğu bildirildi.
BU KEZ CAMİYİ HEDEF ALDILAR
Gazze’deki İçişleri Bakanlığının Telegram hesabından yapılan açıklamada, İsrail ordusunun Gazze Şeridi’nin orta kesimlerindeki Nuseyrat Mülteci Kampı’nda Ayn Calut Kuleleri yakınında bir camiyi hedef aldığı duyuruldu. Açıklamada, İsrail ordusunun saldırısı sonucu ölenlerin ve yaralananların olduğu kaydedildi.
YARALILAR ÇEVREDEKİ EVLERE TAŞINIYOR
Sağlık ekiplerinden isminin açıklanmasını istemeyen kaynak da AA muhabirine, İsrail ordusunun, Nusayrat Mülteci Kampı’ndaki Aksa Şehitleri Camisine saldırdığını belirtti. Söz konusu kaynak, İsrail saldırısının bölgede geniş çaplı yıkıma ve ölümlere yol açtığını, sağlık ekiplerinin yaralıları çevredeki evlere taşımaya çalıştığını belirtti.

İsrail Bu Kez Gazze’de Camiye Saldırdı, Ölü Ve Yaralılar Var!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Urfa Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!